Singltrek pod Smrkem je ráj pro milovníky stezek. Jedná se o největší a nejpopulárnější síť stezek pro MTB v České Republice.

Singltrek pod Smrkem leží ve Frýdlantském výběžku v krásném přírodním prostředí severních svahů majestátní hory Smrk. Stezky se rozkládají mezi Novým Městem pod Smrkem a Lázněmi Libverda, a také na Jindřichovickém hřebeni. Část stezek je umístěna v Polsku. 

Tato historicky první destinace značky Singltrek získala celosvětové uznání díky desítkám kilometrů zábavných, přírodě blízkých stezek. Singltrek pod Smrkem v současné době nabízí trasy v úhrnné délce přes 80 kilometrů ve čtyřech stupních obtížnosti.

Své si tu najde každý, od rodin s malými dětmi po zdatné a zkušené terénní cyklisty. Úzké stezky, které se vinou a vlní rozložitými úbočími horského masivu Smrku, přinášejí radost všem, kteří je vyzkoušejí.

Hlavní nástupní místo Singltreku pod Smrkem se nachází v Novém Městě pod Smrkem. Přímo na pláži krásného přírodního koupaliště je pro cyklisty vybudováno zázemí Singltrek Centrum s občerstvením a restaurací, obchodem s cyklistickými potřebami a oblečením, půjčovnou kol, myčkou kol, WC, sprchami, posezením, dětským hřištěm, pumptrekem a ubytováním campingového typu.

Orange Prism Rocday Tilt Rescue Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks