ČeštinaEnglishDeutschPolski

Je stále těžší získávat peníze na péči o stezky. Založili jsme proto veřejnou sbírku a rozhodli se požádat o podporu přímo Vás, uživatele našich stezek. Jestli máte Singltrek pod Smrkem rádi, prosíme, přispějte a umožněte jeho další fungování a rozvoj.

Přispět můžete zasláním libovolné částky bankovním převodem na transparentní účet naší veřejné sbírky

2701792767 / 2010

IBAN: CZ3920100000002701792767
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

nebo příspějte v bankovní aplikaci ve Vašem mobilu:

Denní příspěvek
QR platba

100 Kč

 

Víkendový příspěvek
QR platba

300 Kč

 

Sezónní příspěvek
QR platba

1000 Kč

 

PŘIPOJILI JSME SE K DALŠÍM STŘEDISKŮM STEZEK V ČR A CHCEME VÁM SPOLEČNĚ ŘÍCT: 

PŘISPÍVAT JE NORMÁLNÍ

DÍKY VŠEM NAŠIM PŘISPĚVATELŮM A PŘÁTELŮM.

INFORMACE O SBÍRCE: 

Do transparentního účtu účtu sbírky "Příspěvek na údržbu a rozvoj stezek Singltreku pod Smrkem" 2701792767 / 2010 můžete nahlédnout ZDE. Úřední dokumenty o vyhlášení veřejné sbírky si můžete prohlédnout ZDE, ZDE, ZDE a ZDE. Úřední dokument, který uvádí v celém znění účel sbírky a definuje, jak mohou být získané prostředky vynaloženy, naleznete ZDE. Protokol z prvního průběžného vyúčtování sbírky naleznete ZDE

UPOZORNĚNÍ: 

Příspěvek je dobrovolný, užívání stezek není zpoplatněno. Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. V případě zaslání finančních prostředků na tento účet je zobrazeno jméno přispěvatele a zaslaná finanční částka. Zasláním prostředků na náš sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a zaslané finanční částky.

Orange Prism Rocday Mudhugger Morvélo Kenny Racing Fenwicks